Kniha návštěv

Datum: 18.10.2014

Vložil: Dave

Titulek: 80 -ti leté výročí sboru

Ahojky, jsme moc rádi, že jsme se mohli zúčastnit odpoledního programu ku příležitosti 80-ti letého výročí místního sboru.
Byla tady velice příjemná atmosféra.
Bylo milé se vidět s lidmi, které moc často nepotkáte a s kazateli, jenž prožili část svých životů v tomto sboře.
Mládežníci a děti měly pěkně připravené písničky se spoustou hudebního doprovodu.
Těším se, že se brzy do fotogalerie
umístí společná sborová fotografie.
Mějte se krásně, David Šlosar

—————

Datum: 07.08.2012

Vložil: Učitel

Titulek: Gramatika - ZŠ

Ahoj, stránky máte pěkné, ale dávejte si pozor na gramatiku. Autor příspěvku o sobotní škole vidí na obalu úkolů titul "Pavlovy listy" ale v textu má "Pavlovi listy" a ještě dvakrát v nadpisech! Kdo to psal...?!

—————

Datum: 01.09.2012

Vložil: Admin

Titulek: Re: Gramatika - ZŠ

Psal jsem to já. Musím souhlasit, jedná se o hrubý nedostatek, do očí bijící, žel nejsem silný v češtině a Word vše nezachytí. Ocením pomoc, komu mohu posílat ke kontrole příspěvky. Pokud by se něco podobného mělo opakovat a obávám se, že může, nabízím svou okamžitou rezignaci, neboť jsem si vědom, že tím poškozuji dobré jméno celého sboru.

—————

Datum: 02.09.2012

Vložil: Béďa

Titulek: Re: Re: Gramatika - ZŠ

Ahoj Admine - hrubka je hrubka a nic víc - to se dá omluvit. Důležitá je tvoje práce při aktualizaci stránek a to se ti daří. Nezmalomyslňuj, v žádném případě nepoškozuješ dobré jméno sboru, proto není nutné uvažovat o rezignaci. A takových "kontrolorů", kteří jen kritizují je hodně - možná on sám by v diktátě při zkouškách neprošel - hahaha. Měj se hezky a ať se dílo DAŘÝ - hahahaha.........Béďa.

—————

Datum: 31.07.2012

Vložil: Béďa

Titulek: Tyto stránky se mi velice líbí - mají smysl.

Děkuji za tyto hezké a aktualizované stránky, kde si cením hl. zajímavé odkazy. Doufám, že tu bude stále něco nového, co může člověka obohatit. Ještě jednou moc děkuji a těším se na nové zajimavosti. Přeji adminovi hodně pracovních úspěchů a spousty dobrých nápadů. B.

—————

Datum: 29.06.2012

Vložil: kompresory-filtry-servis.cz

Titulek: vymena odkazu

Dobrý den,
nabízíme Vám výměnu odkazu s naší stránkou https://www.kompresory-filtry-servis.cz Vše dobré ...

—————

Datum: 09.08.2012

Vložil: Barbucha

Titulek: Re: vymena odkazu

Komerční reklamu si laskavě nech! Co mají tvoje kompresory společného s tématem těchto stránek??? Hm?! Ledaže bychom tě trochu stlačili a pak odfiltrovali... Co ty na to? ;-)

—————

Datum: 08.07.2014

Vložil: Michal Kieswetter

Titulek: Re: Re: vymena odkazu

Proč ne výměna odkazu? Jestli jsem to pochopil správně, mohl být váš odkaz někde vidět, a to není k zahození?! Zvláště když Vám to bylo nabídnuto. To je můj názor. Michal

—————

Datum: 24.07.2014

Vložil: Sam

Titulek: Re: Re: vymena odkazu

Tento příspěvek - odpověď člověku jenž nabízí sdílení odkazu - mi přijde nesouvisející s tématem těchto stránek. I kdyby byly tyto stránky např. vyhraněny vůči komerční reklamě. Představuji si odpoveď, která by tento návrh odmítala, seriózní a laskavou.

—————WEBMASTER: fren@vzorov.org.uk